Bursa Seyhanlar Market ve Bursa Seyhan Ekspres mağazaları her ayın 10'unda 10'larca üründe 10 numara indirimler kampanyası devam ediyor.

Bursa Seyhanlar Market her ayın onu kampanyası Ekim ayı indirimleri 10 Ekim 2020 tarihinde tüm Seyhanlar şubelerinde geçerlidir.

Bursa Seyhan Ekspres Market her ayın onu kampanyası Ekim ayı indirimleri 10 Ekim 2020 tarihinde tüm Seyhan Ekspres şubelerinde geçerlidir.
En güncel kampanya haberleri için bizi Facebook'ta takip edin!


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz.

 Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.