Bim 28 Ağustos 2020 itibariyle geçerli Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim aktüel 28 Ağustos Cuma kataloğunda yine birçok çeşit üründe indirimler bulunuyor.

Bim her hafta Cuma günü satışa sunduğu aktüel ürünlerde, televizyon, cep telefonu, araba aksesuarları, giyim ürünleri, ayakkabı ürünleri, ev tekstili, beyaz eşya, küçük ev aletleri, bebek giyim ürünleri ve oyuncak gibi birçok kategoride indirimler bulunuyor.


En güncel kampanya haberleri için bizi Facebook'ta takip edin!

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz.

 Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.