A101 28 Kasım 2019 Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanyası ve 23-29 Kasım 2019 tarihleri arası geçerli Haftanın Yıldızları ve Çok Al Az Öde kampanya katalogları yayınlandı.

A101 de bu hafta neler var?  Televizyon, telefon, beyaz eşya, küçük ev aletleri, mobilya, kırtasiye, mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak ürünleri, ev tekstili ve daha bir çok üründe indirimler bulunuyor.


A101 Aktüel Ürünler "Aldın Aldın, Haftanın Yıldızları ve Çok Al Az Öde" kampanyası  kampanyası kapsamında ürün ayrıntıları ve diğer indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.