Şok Market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 27 Temmuz 2019 ile 30 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.


Şokta bu hafta sonu
Fuji plus 18.000 BTU Split İnverter Klima 3899 TL
Fujiplus 12.000 BTU Spit İnverter Klima 2599 TL fiyatla satışa sunuluyor. Şok Market Bursa da bir çok noktada hizmet vermektedir.Şok Market kampanyaları kampanyabursa.com dan güncel olarak takip edebilirsiniz.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.