Özdilek 18 Temmuz 2019 ile 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerli kataloğunda "Yaz fırsatları devam ediyor" sloganıyla indirimlere devam ediyor.

Özdilek Hipermarketlerinde Maximum kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri 2. alışverişe 30 TL Maxipuan hediye ediliyor. Kampanya 14 Haziran 2019 ile 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 

Ayrıca 15 Ağustos 2019 tarihine kadar Özdilek AVM'lerinden Hiper Marketlerinden, Departman mağazalarından, Ev Tekstil Mağazalarından ve özdilekteyim.com'dan aynı gün içerisinde yapılacak toplamda 100 TL ve katları (Her 100 TL'ye 1 kupon) alışverişlerinde verilecek çekiliş kuponu ile gerçekleştirilecek çekiliş sonucunda Özdilek'ten 5 kişiye 2019 Model Mini Cooper XU71 hediye edilecektir.

Özdilek kataloğunu görüntülemek için aşağıdaki resme tıklayın.


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.