Şok 15 Mayıs 2019 ile 21 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde yine bir çok üründe indirimler bulunuyor. 

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Coca Cola 4x1 lt 14,95 TL yerine 9,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca Piyale Mantı  500 gr 2,45 TL, Piyale Erişte 3,25 TL  fiyatı ile dikkat çekiyor.

Şokta bu hafta Pilsan Expoler Akülü ATV 279 TL, Gokidy 16 Jant bisiklet 239 TL, Gokidy 20 jant bisiklet 279 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Diğer Şok indirimlerini incelemek için resimlere tıklayınız.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.