Şok 8 Mayıs 2019 ile 14 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde yine bir çok üründe indirimler bulunuyor. Şokta bu hafta Anneler Gününe özel indirimli ürünlerde bulunuyor.

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Marmarabirlik Kuru Sele Zeytin 13,95 TL yerine 8,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca Deren Rize Çay 1 kg 18,25 TL  fiyatı ile dikkat çekiyor.

Diğer Şok indirimlerini incelemek için resimlere tıklayınız.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.