CarrefourSA indirimleri gıda, gıda dışı, giyim, elektronik ve diğer kategorilerde devam ediyor.  Carrefour 25 Mayıs 2019 ile 6 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli katalogları yayınlandı. CarrefourSA Hipermarket ve Süpermarket olarak yayınlanan 2 kataloğu bulunuyor. Ayrıca 23 Mayıs 2019 ile 27 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli Hiper marketlere özel Yaz kataloğu da yayınlandı...

CarrefourSA Hiper, Süper ve Hiper Yaz Kataloglarını görüntülemek için resimlere tıklayın...
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.