CarrefourSA indirimleri gıda, gıda dışı, giyim, elektronik ve diğer kategorilerde devam ediyor.  Carrefour 13 Mayıs 2019 ile 24 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli katalogları yayınlandı. CarrefourSA Hipermarket ve Süpermarket olarak yayınlanan 2 kataloğu bulunuyor. Ayrıca 7-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli Gurme kataloğu da yayınlandı...

1 - 30 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA'dan CarrefourSA kart ile yapacağınız 4 farklı 125 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL puan kazanabilirsiniz.

CarrefourSA Hiper, Süper ve Gurme Kataloglarını görüntülemek için resimlere tıklayın...

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.