Şok 24 Nisan 2019 ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde Ramazan'a özel bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Lipton Rize Dökme Çay 15,95 TL yerine 10,00 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca Lio Siyah Zeytin 15,95 TL  fiyatı ile dikkat çekiyor.

Diğer Şok indirimlerini incelemek için resimlere tıklayınız.


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.