Şok 10 Nisan 2019 ile 16 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde bu hafta özellikle bebek ihtiyaçlarına yönelik bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde İkbal Afyonkarahisar Fermente Sucuk 19,95 TL yerine 10 TL fiyatla satışa sunuluyor. Bebeland Bebek Bezi çeşitleri 22,70 TL  fiyatı ile dikkat çekiyor. Ayrıca Carte D'or Klasik dondurma çeşitlerinde ikincisi %50 indirimli satışa sunuluyor.

Şok Aktüel ürünlerde bu hafta Vestel V5 Cep Telefonu 799 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Diğer Şok indirimlerini incelemek için resimlere tıklayınız.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.