Şok 3 Nisan 2019 ile 9 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde yine bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Vanish Gold Sıvı Leke Çıkarıcı 28,95 TL yerine 15 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca Mintax Matik Çamaşır deterjanı 44,90 TL  fiyatı ile dikkat çekiyor.

Şok Aktüel ürünlerde bu hafta Axen 32 inç Uydu Alıcılı Led RV 899 TL, Sinbo Blender Set 99,90 TL, MatFlex Erkek Ayakakabı 39,90 TL, 16 Jant Çocuk Bisikleti 239 TL fiyat ile satışa sunuluyor.

Diğer Şok indirimlerini incelemek için resimlere tıklayınız.


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.