Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 6 Nisan ile 9 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Ayrıca Şok hafta sonu katalog ta, 25 TL ve üstü alışverişlerde Colgate Max White Diş Macunu 75 ml + 75 ml 24,95 TL yerine 12,00 TL, Aşo Beyaz ve Renkliler için çamaşır deterjanı 3 kg 18,25 TL yerine 14,00 TL, (08-09 Nisan) fiyatla satışa sunuluyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.