Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 27 Nisan ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Şok hafta sonu katalog ta, 25 TL ve üstü alışverişlerde Bahçıvan Tost Peyniri 400 gr 16,95 TL yerine 10,00 TL,  Çokokrem Cam Kavanoz 650 gr 15,95 TL yerine 11,00 TL (29-30 Nisan) fiyatla satışa sunuluyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.