Seyhanlar Market 12-13-14 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli indirim kataloğu yayınlandı. Bursa Seyhanlar Market Hafta Sonu indirim kataloğunda gıda ve gıda dışı ürünlerde yine süper indirimler bulunuyor.

Seyhanlarda bu hafta her 100 TL'lik alışverişlerde geçerli, 25 TL'lik süper indirimli 2 set bulunuyor.

1.Set: Solo Tuvalet Kağıdı 16'lı + Alo Matik 4 kg 54,85 TL yerine, 25,00 TL fiyat ile,
2.Set: Emek Ayçiçek Yağı 4 lt + Zeki Baharım Pirinç 2.5 kg 45,85 TL yerine 25,00 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Her 100 TL'lik alışverişlerde sadece 1 set tercih edilebiliyor.

Seyhanlar katalog ta yer alan indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayınız.


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.