Bursa Ceylan Hastanesi, hastalıkların bulgu vermeden henüz başlangıç aşamasındayken, çeşitli laboratuvar - görüntüleme, muayene yöntemleri ile saptanmasına sağlayan Check up hizmetinde kampanya başlattı. Rutin Check-up ve Meme Kanseri Check-up olarak 2 kategoride yapılacak kontrollerde kampanyalı fiyatlar bulunuyor. Ceylan Hastanesinde yaptıracağınız Rutin Check-up için 250 TL, Meme Kanseri Check-up için 350 TL indirimli fiyatlar sunuluyor. Aşağıdaki afişlerde Check-up içeriklerini görebilirsiniz. 

Ayrıntılı bilgi Ceylan Hastanesi'nin internet sitesinden alabilirsiniz.
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.