Bim 12 Nisan 2019 tarihi itibariyle geçerli Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim aktüel ürünlerde bu hafta yine bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Bim aktüel ürünlerde bu hafta; 
Tunca Flash 12 jant çocuk bisikleti 139 TL,
Dolu Oyuncak Römorklu Traktör 149 TL,
Dolu İlk Arabam 34,90 TL,
Stanley Outdoor Termos 1.3 Litre 149 TL,
Kiwi Premium 2'si bir arada Standlı Belender ve Spor Blender 129 TL,
Moulinex ikili El belender Set 169 TL,
Altus Tost Makinesi A759 149 TL,
Keysmart 40 inç Full HD Uydu alıcılı Led Televizyon 1450 TL,
Samsung Galaxy J7 Prime 2 Cep Telefonu 1299 TL,
Arnica CYCLONE Elektrikli süpürge 349 TL,
Fakir Saç Kurutma Makinesi 75 TL fiyatlarla satışa sunulurken, mutfak gereçleri, giyim, oyuncak, ayakkabı ve daha bir çok üründe de indirimler bulunuyor. Bim Market 12 Nisan Cuma'dan itibaren geçerli kataloğunu mutlaka inceleyin...
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.