Bauhaus Mayıs ayı kataloğu yayınlandı. Bauhaus dergisi kampanyaları, avantajlı fiyatları, yeni ürünleri ve promosyonları sizlere duyurmak amacıyla yayınlanmaktadır. Bauhaus'un kaliteli ve geniş ürün yelpazesinden ürünlerin bulunduğu kataloğu mutlaka incelemelisiniz. Katalog 17 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir.


Bauhaus Bursa'da nerede, Bauhaus Bursa mağazaları nerelerde? Bauhaus çalışma saatleri nedir? İşte sorularınızın cevapları; ( 4 Şubat 2019 Bauhaus  resmi sitesi kayıtlarına göre)

Bauhaus Bursa Nilüfer

Odunluk Mahallesi Lefkoşe Caddesi No:5 Nilüfer / Bursa

Telefon: +90-224-294 95 00

Bauhaus Bursa çalışma saatleri : 08:30 - 22:00
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.