Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 23 Mart ile 26 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Ayrıca Şok hafta sonu katalog ta, 25 TL ve üstü alışverişlerde Duru Duş Jeli 500 ml + 500 ml 24,90 TL yerine 13,00 TL, Jacobs Monarch Kahve Eko Paket 100 gr 16,95 TL yerine 10,00 TL (25-26 Mart) fiyatla satışa sunuluyor.

Axen Uydu Alıcılı Televizyon, Raks Saç Kurutma Makinesi, Premier Sakal Şekillendirici, Ayakkabılık, Bay Bayan ayakkabı, banyo gereçleri, temizlik ürünleri ve Pilsan Master Bloklarda katalogda yerini almış.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.