Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 09 Mart ile 12 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Ayrıca Şok hafta sonu katalog ta, 25 TL ve üstü alışverişlerde Tursil Jel Deterjan 22,90 TL yerine 15,00 TL, Fairy Platinum Sıvı Bulaşık Deterjanı 13,50 TL yerine 7,00 TL (11-12 Mart) fiyatla satışa sunuluyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.