Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 2 Mart ile 5 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Ayrıca Şok hafta sonu katalog ta, 25 TL ve üstü alışverişlerde Lipton Altın Harman Demlik Poşet Çay 100'lü 20,95 TL yerine 10,00 TL, Pril 3'lü Avantaj Paketi Jel deterjan + Tuz + Parlatıcı 44,90 TL yerine 22,00 TL (04-05 Mart) fiyatla satışa sunuluyor.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.