Bursa İsra Market 21 Mart 2019 ile 31 Mart 2019 arası geçerli kataloğu yayınlandı. İsra Market insert te yine kaçırılmayacak fırsatlar bulunuyor.

İsra Market indirim ve fırsatlarla birlikte, Avantaj Kart ile tek seferde yapacağınız 100 TL-150 TL ve 250 TL market alışverişlerinizde insertte belirtilen hediyelerden birini çekilişsiz kurasız kazanma şansınız var.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.