CarrefourSA indirimleri gıda, gıda dışı, giyim, elektronik ve diğer kategorilerde devam ediyor.  Carrefour 14 Mart 2019 ile 27 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli katalogları yayınlandı. CarrefourSA Hipermarket ve Süpermarket olarak yayınlanan 2 kataloğu bulunuyor.

CarrefourSA'da 300 TL ye 100 TL veya 150 TL'ye 50 TL indirim çeki fırsatı da devam ediyor. Ayrıca 5-31 Mart 2019 tarihleri arasında Axess ile toplam 300 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL chip para hediye ediliyor.

CarrefourSA Hiper ve Süper Kataloglarını görüntülemek için resimlere tıklayın...

Hipermarket Kataloğu


Süpermarket Kataloğu
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.