Bim 8 Mart 2019 tarihi itibariyle geçerli Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim aktüel ürünlerde bu hafta, HP Notebook 15.6, Trust Gamepad USB, HP Wifi yazıcı Deskjet 2620, Melzu A20 Bluetooth Hoparlör, Fonksiyonel Bebek beşiği, Trax IP Bebek kamerası, Nordica ısı ve nem ölçer, Kiwi KJ 1935 Juicer Meyve sebze presi, Fakir blender set gibi ürünler öne çıkarken, bebek ürünler kategorisinde bir çok üründe de indirimler bulunuyor. Bim 8 Mart Cuma'dan itibaren geçerli kataloğunu mutlaka inceleyin...

Bim Aktüel Ürünler Video


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.