A101 21 Mart Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 Aktüel Ürünler "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 de bu hafta neler var? SEG SCM 9100 Çamaşır makinesi, SEG SBM 4001 Bulaşık makinesi, Honor 8A Cep telefonu, ELTON EL49DLK08 49" Full HD Led TV, HI-LEVEL 32" Uydu alıcılı TV, Piranha 9945 Bluetooth kulaklık, Piranha Gaming Klavye, mouse, kulaklık, Atlas ECO BT 50 Benzinli ağaç motoru, Atlas ECO BC 195 Benzinli Tırpan, Kiwi KHB-4415 Çubuk el blender, Sunny Diva saç kurutma makinesi, Arzum XL Saç Maşası, Kiwi KCM-7510 Elektrikli cezve, Inflame LED Ampul gibi ürünler öne çıkarken, Bahçe ürünleri, küçük ev aletleri, mobilya, kırtasiye, mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak ürünleri, ev tekstili ve daha bir çok üründe de indirimler bulunuyor.

A101  16 Mart - 22 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli "Haftanın Yıldızları ve Çok Al Az Öde" kampanya kataloğunda yer alan ürünleri incelemek için tıklayınız


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.