Şok Market 6 Şubat 2019 ile 12 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde yine bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Lipton Filiz Çay 16,95 TL yerine 10 TL'den satışa sunuluyor. Piyale 2 kg un 4,95 TL fiyatı ile dikkat çekiyor.

Şok'ta bu hafta Vestel Vtab 7810 tablet 299 TL, Fakir Erkek Bakım Seti 119 TL, Teba elektrikli Cezve 44,90 TL, Fakir Saç Kurutma Makinesi 64,90 TL, Sinbo Saç Maşası 29,90 TL fiyat ile satışa sunuluyor. Diğer Şok indirimlerini incelemek için resimlere tıklayınız.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.