Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok 16 Şubat ile 19 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Ayrıca Şok hafta sonu katalog ta, 25 TL ve üstü alışverişlerde Cilit Bang yağ çözücü sprey + kireç çözücü sprey 34,90 TL yerine 17,00 TL, Colgate Slim Soft Diş Fırçası 29,95 TL yerine 10,00 TL (18-19 Şubat) fiyatla satışa sunuluyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.