Şok market Hafta Sonu indirimleri devam ediyor. Şok  2  Şubat ile 5 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli hafta sonu fırsatlarında;  Axen 32 inç televizyon, Sinbo Tost makinesi, Sinbo Smoothie Maker, tava, tencere çeşitleri, Teba elektrikli cezve, matara, kılıflı sıcak torbası, stil not defteri, sticker gibi bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Ayrıca 25 TL ve üstü alışverişlerde Calve 2'li set  20,45 TL yerine 12 TL, Diadermine Hydra Lifting Gündüz Kremi 55,90 TL yerine 17 TL (4-5 Şubat) , Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun 25 TL yerine 10 TL'den (4-5 Şubat) satışa sunuluyor.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.