Özdilek 1 Şubat 2019 ile 14 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli kataloğunda "Sevgisi kalbimde hediyesi Özdilek'te" sloganıyla indirimlere devam ediyor. Sevgililer gününe özel bir çok indirimli üründe hediye seçenekleri bu katalogda yer alıyor.

Ayrıca 17 Ocak - 27 Şubat 2019 tarihleri arasında  Maximum mobilden kampanyaya katılarak, Maximum Kart ile Özdilek Marketlerden yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Maxi Puan hediye..

Özdilek kataloğunu görüntülemek için tıklayın

Özdilek KataloğuKampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.