CarrefourSA Sevgililer gününe özel kampanyasında CarrefourSa Kart'lılara özel 9 - 14 Şubat 2019 tarihleri arasında indirimler sizi bekliyor.

iPhone 7 32 GB Akıllı Telefon 3299 TL, Huawei Mate20 Lite 64 GB Akıllı telefon 2299 TL, CarrefourSa KArt ile 2249 TL, Orkide tek dal 29,99 TL fiyatla satışa sunuluyor. Ayrıca El yüz vücut bakım ürünlerinde %50, EDT ve seçili Deodarant Roll-on ve Stick çeşitlerinde %50, Küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde %25, Gillette ürünlerinde %40 indirim bulunuyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.