Bim 8 Şubat 2019 tarihi itibariyle geçerli Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim aktüel ürünlerde bu hafta , Huawei Y5 2018 cep telefonu, Braun erkek bakım seti, Braun Epilatör Silk Epil, Remington saç düzleştirici, saç maşası, profesyonel fön makinası, kolye, takı, saat dışında, oyuncak, giyim ürünleri, ev tekstili ve mutfak gereçleri gibi daha bir çok üründe indirimler bulunuyor. Bim 8 Şubat Cuma'dan itibaren geçerli kataloğunu mutlaka inceleyin...
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.