Bim 1 Mart 2019 tarihi itibariyle geçerli Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim aktüel ürünlerde bu hafta, Huawei Y5 2018 cep telefonu, Fakir Buharlı ütü, Hitachi kırıcı delici matkap, Fakir dik durabilen süpürge, lavabolu banyo dolabı gibi ürünler öne çıkarken, oyuncak, giyim ürünleri, ev tekstili ve mutfak gereçleri gibi daha bir çok üründe de indirimler bulunuyor. Bim 1 Mart Cuma'dan itibaren geçerli kataloğunu mutlaka inceleyin...
Bim Aktüel Ürünler VideoKampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.