A101 28 Şubat Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 Aktüel Ürünler "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 de bu hafta neler var? Elton EL49DLK1705 49" Full HD TV, Elton EL32DAB3037 32" LED TV, Samsung Grand Prime Plus G532 Cep telefonu, Alcatel 2003G Cep telefonu, Sınger Promise 1408 Dikiş makinesi, Fantom DC2000 Toz torbalı Elektrikli Süpürge, Çok fonksiyonlu kapı barı, Atlas ECO BT50 Benzinli ağaç kesme motoru gibi ürünler öne çıkarken, küçük ev aletleri, mobilya, kırtasiye, mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak ürünleri, ev tekstili ve daha bir çok üründe de indirimler bulunuyor.


A101 23 Şubat - 1 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli "Haftanın Yıldızları ve Çok Al Az Öde" kampanya kataloğunda yer alan ürünleri incelemek için tıklayın
KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.