A101 21 Şubat Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 Aktüel Ürünler "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 de bu hafta neler var? Toshiba 43L2863DAT 43 inç Full HD Smart Led TV, Samsung J410F Cep telefonu, Piranha 2281 Spor Bluetooth Kulaklık, SEG Scm 9100 Çamaşır Makinesi, SEG Sbm 4001 Bulaşık Makinesi, SEG Sdf 2451 M Derin Dondurucu, Piranha Akıllı Çocuk Saati, Alcatel Çocuk Tableti, Simfer M4092 Midi Fırın, Kiwi KHB-4440 Blender Seti gibi ürünler öne çıkarken, küçük ev aletleri, mobilya, kırtasiye, mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak ürünleri, ev tekstili ve daha bir çok üründe de indirimler bulunuyor.


A101 16-22 Şubat 2019 tarihleri arasında geçerli "Haftanın Yıldızları ve Çok Al Az Öde" kampanya kataloğunda yer alan ürünleri incelemek için tıklayınızKampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.