Şok Market 09 Ocak 2019 ile 15 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli Haftanın fırsatları kampanyasında indirimler sizleri bekliyor. Şok Market aktüel ürünlerde yine bir çok üründe indirimler bulunuyor.

Şok markette bu hafta 25 TL ve üzeri alışverişlerde Aytaç Fermente Sucuk 220 gr 22,90 TL yerine 10 TL'den satışa sunuluyor.

Ayrıca Şok'ta 26 Aralık 2018 ile 30 Ocak 2019 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde Cardfinans ve HSBC Advantage'a özel 25 TL Parapuan/Nakitpuan hediye kampanyası devam etmektedir.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.