Özdilek 17-27 Ocak 2019 tarihleri arasında tüm işletmeler ve Departman mağazalardan tek seferde yapılacak her 250 TL’lik Ev Tekstil alışverişlerine 50 TL indirim kuponu hediye veriliyor.


Kazanılan indirim kuponu 100 TL ve üzeri Ev Tekstil alışverişinde kullanılabilecektir.

Kazanılan indirim kuponu son kullanım tarihi: 14 Şubat 2019’dur.


Kazanılan indirim kuponları birleştirilemez. Kazanılan 50 TL’lik bir indirim kuponu, yalnızca 100 TL’lik bir Ev Tekstili ürününde kullanılacaktır.

100 TL’lik alışveriş baremi ürün bazındadır. Aynı fiş içerisinde yer alan her 100 TL’lik Ev Tekstili ürününde 1 adet 50 TL’lik indirim kuponu kullanılacaktır.

Yani 100 TL’yi karşılayan 1 adet Ev tekstili ürününe, 1 adet indirim kuponu kullanılacaktır.

Bu doğrultuda aynı fişte yer alan 300 TL’lik bir Ev Tekstili ürününde yalnızca 1 adet 50 TL’lik indirim kuponu kullanılacak olup aynı fişte yer alan 150 TL bir Ev Tekstili ürünü + 150 TL bir Ev Tekstili ürününde ise 2 adet 50 TL’lik indirim kuponu kullanılacaktır.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.