Bursa'da Atabulvarı kavşağı Durmazlar karşısında hizmet veren Konya Mutfağı, Ocak Ayı Etli Ekmek kampanyasında 5 adet Etli Ekmek yanında yarım kilo Antep Baklavası veya 5 adet ayran bedava. 80 TL indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor.

Ayrıca yine Ocak ayına özel Etli Ekmek kampanyasında 2 adet Bıçak Arası siparişinizde 2 adet ayran bedava. 38 TL indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor.

Kampanya paket serviste de geçerlidir.
0224 443 4642

Ayrıntılı bilgi http://www.konyamutfaginilufer.com/KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.