CarrefourSA sömestr tatiline özel indirimleri 21 Ocak 2019'a kadar geçerlidir. CarrefourSA'da sömestr tatiline özel oyuncak çeşitlerinde %30, tüm kitap çeşitlerinde %25, meyve nektarı çeşitlerinde %25, valiz çeşitlerinde %40 indirim, şekerleme çeşitlerinde 3 al 2 öde fırsatı bulunuyor.

Ayrıca Huawei Mate 20 Lite 64 GB 2299 TL, Everest Everpad 7 inç tablet 279 TL, Play Station 4 500 gb Konsol 1999 TL indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.