Bim 25 Ocak 2019 tarihi itibariyle geçerli Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Bim aktüel ürünlerde bu hafta , Araç içi DVR Kamera, kompresör, şişe tipi kriko gibi oto aksesuarlarının yanı sıra Vestel Venüs V4 telefon, bluetooth kulaklık, USB kablo, taşınabilir şarj aleti, oyuncak, giyim ürünleri, ev tekstili ve mutfak gereçleri gibi daha bir çok üründe indirimler bulunuyor. Bim 25 Ocak 2019 itibariyle geçerli kataloğunu mutlaka inceleyin...


KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.