Bursa Aras Market 30 Ocak 2019 ile 6 Şubat 2019 arası geçerli kataloğu yayınlandı. Aras Market insert te yine kaçırılmayacak fırsatlar bulunuyor.

Ayrıca Manav reyonunda her gün %20'ye varan indirimler bulunuyor.

Peki Aras market nerede, Aras Market şubeleri Bursa da nerelerde var? İşte sorunuzun cevabı;

Aras Market Emek'te Fatih Mahallesinde 2 şubesi ile, Gülbahçe şube Selamet mahallesinde, Yenibağlar şube Adnan Menderes mahallesinde, hizmet vermektedir. Ayrıca Emek Fatih Mahallesinde toptan satışların gerçekleştiği merkezi bulunmaktadır.

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa kampanyalarını ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, RSS, veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.