A101 31 Ocak Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 31 Ocak 2019 "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 31 Ocak aktüel ürünler kampanyasında, Samsung 55NU7300 55 inç UHD TV, Elton EL32DAB3037 32 inç HD ready Uydu alıcılı TV, Samsung Galaxy Prime Plus G532 Cep telefonu, WD 1 TB Harici Hard Disk, Vestel Şehzade inox çay makinesi, Vestel KMS6000 Katı meyve sıkacağı, Sinbo SHB-3100S El blender seti, Sinbo Su ısıtıcı, Vestel Mix&Go Blender , Voit Boks torbası, Boks eldiveni, Wilson sırt çantası, Molfix Çocuk bezi çeşitleri, mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak ürünleri ve daha bir çok üründe indirimler bulunuyor..

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.