A101 24 Ocak Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 10 Ocak 2019 "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 24 Ocak aktüel ürünler kampanyasında, Elton EL43DLK010 43 inç televizyon, honor 9 lite cep telefonu toz torbalı elektrikli süpürge, saç kurutma makinesi, alcatel 2003g cep telefonu, lenovo tab7 tablet, elektrikli cezve, araç tipi el süpürgesi, slikon tabancası, duvar saati mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak ürünleri ve daha bir çok üründe indirimler bulunuyor..

KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.