A101 10 Ocak Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 10 Ocak 2019 "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 10 Ocak aktüel ürünler kampanyasında televizyon, yazıcı, dikiş makinesi, elektrikli süpürge, ütü, saç kurutma makinesi, valiz, lazer metre, mutfak gereçleri, gıda ürünleri ve daha bir çok üründe indirimler bulunuyor..KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.