A101 3 Ocak Perşembe'den itibaren geçerli "Aldın Aldın" kampanya kataloğu yayınlandı. A101 3 Ocak 2018 "Aldın Aldın" kampanyası kapsamında indirimli ürünleri görüntülemek için resimlere tıklayabilirsiniz.

A101 3 Ocak aktüel ürünler kampanyasında akıllı telefon, televizyon, tablet, kablosuz su ısıtıcı, çelik çaycı, türk kahve makinesi, şarjlı erkek bakım seti, halı, ayakkabı, mobilya ürünleri, mutfak gereçleri, gıda ürünleri ve daha bir çok üründe indirimler bulunuyor..

Ayrıca 27-31 Aralık 2018 tarihleri arasında 1000 TL'lik alışverişe 100 TL hediye çeki fırsatı bulunuyor.KampanyaBursa, market market, site site gezmeden tek bir noktadan kampanyalara ulaşabilmeniz için kuruldu. Bursa market indirimleri, market broşür, market katalog, insert, Bursa ve Türkiye geneli kredi kartı, giyim, teknoloji kampanyalarını sitemizde bulabilirsiniz. Bizi Facebook, Twitter, RSS veya e-mail yolu ile takip ederek güncel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.