15 Ekim- 30 Kasım 2018 tarihleri arasında, Türkiye’deki tüm CarrefourSA marketlerinde geçerli Kampanyada CarrefourSA Kart ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapıldığında Opet'te geçerli 10 TL veya ilave 10 TL ile toplam 20 TL akaryakıt puan hediye!

Kampanya koşulları

15 Ekim- 30 Kasım 2018 tarihleri arasında, Türkiye’deki tüm CarrefourSA marketlerinde geçerli Kampanyaya katılabilmek için CarrefourSA Kart ile tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.

Bu koşulu sağlayan ilgili alışveriş fişlerinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, CARREFOURSA yazıp birer boşluk bırakıp cep telefonu numaralarını, plakalarını ve katılım kodunu sırasıyla yazarak 6738’e SMS olarak göndermesi gerekmektedir. Başarılı SMS katılımı sonucunda Opet tarafından 10 TL değerinde akaryakıt puan cep telefonu numarasına yüklenecektir. SMS ile başarılı kayıtlanan müşterilere, ilave 10 TL akaryakıt puan kazanabilmeleri için Opet mobil uygulamasında kullanabilecekleri ikinci bir katılım kodu gönderilecektir. Opet mobil uygulaması içinde bulunan CarrefourSA Kampanyası bölümündeki şifre giriş alanına kodu giren müşterilerin cep telefonlarına ilave 10 TL akaryakıt puan yüklenecektir. Puanlar Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir. Puanların harcanabilmesi için cep telefonu aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir. Kampanyaya SMS ve mobil kanaldan katılım için son gün 15 Aralık 2018’dir. Kazanılan akaryakıt puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarından tek seferde yapılacak 175 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde geçerlidir.Harcanmayan puanlar 31 Aralık 2018 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL akaryakıt puan kazanabilecektir. Kampanyaya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır. CarrefourSA ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi opet.com.tr, 444 67 38 ve 444 10 00’da. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma ve Rıza Metni’ne opet.com.tr adresinden ulaşılabilir