Özdilek Holding, ÖzdilekPark konseptli üçüncü projesini Bursa’da açtı. 20 bin metrekare alan üzerinde yükselen Özdilek Park Bursa Nilüfer 55 adet mağazaya ev sahipliği yapıyor
Özdilek Holding, Özdilek Park Bursa Nilüfer AVM’yi hizmete açtı. 50 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Özdilek Park Bursa Nilüfer, şirketin Özdilek Park konseptli üçüncü projesi olma özelliği taşıyor.

20 bin metrekare alan üzerinde konumlanan Özdilek Park Bursa Nilüfer projesi 4 kattan meydana geliyor. Toplam 55 adet mağazaya ev sahipliği yapan AVM’nin bin kişiye istihdam sağlaması hedefleniyor.

Özdilek Park Bursa, Nilüfer ilçesinde yer alıyor. 60 bin metrekare kapalı alana sahip olan projenin 20 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de Özdilek Hipermarket, Özdilek Departman Mağaza, Kafe Safahat ve birçok seçkin markanın yanı sıra sinema ve oyun-eğlence merkezi yer alıyor.  

İzmir Yolu’na direkt bağlantı, metro İstasyonuna 2 dakika, İdo Feribot İskelesi’ne 25 dakika, Budo Deniz Otobüsü’ne 28 dakika uzaklıkta konumlanan Özdilek BursaPark Nilüfer’de servis hizmeti de bulunuyor.

Özdilek Park Bursa AVM'de, kiracıları ile birlikte toplam bin kişiye istihdam sağlamayı hedefleyen Özdilek Holding, bu yatırımda 400, toplamda olarak ise 8 bin 500 kişiye istihdam sağlamış olacak. Öte yandan 2016 yılında Özdilek AVM’leri 51 milyon kişi ziyaret ederken, holding bu oranı 2017 yılında 58 milyona çıkarmayı hedefliyor.

Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, yıl içinde yaklaşık 7,5 milyon ziyaretçiye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. 


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.