İnci deri 2013 babalar günü kampanyası NET %50 indirim2013 babalar günü kampanyasında İnci Deri mağazalarında 8 – 16 Haziran 2013 tarihleri arasında tüm ürünlerde yüzde 50 net indirim yaparken, Garanti Bankası kart sahiplerine özel ekstra yüzde 10 indirim imkânı sunuyor.


İnci Deri bu yıl Babalar Günü’nde sade, şık ve kaliteli tasarımları seven babalar için çok özel kampanya sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ve özel tasarımlarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren İnci Deri,Babalar Günü’ne özel bir indirimle tüm sezon ürünlerini alışveriş severlere sunuyor.

Babanıza seyahatlerinde kullanabileceği çantalar, rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan ayakkabılar,hem iş saatlerinde, hem de tatilde giyebileceği ayakkabı çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İnci Deri özel günlere verdiği değeri Babalar Günü kampanyasında da hissettiriyor.

Yüzde 50 indirime ek, Garanti Kartlarına özel ekstra %10 indirim
İlkbahar – Yaz sezonu modellerinden seçeceğiniz tüm ürünlerde yüzde 50 net indirim yapan İnci Deri, 8 – 16 Haziran tarihleri arasında Garanti Bankası kart sahiplerine de özel ekstra yüzde 10 indirim fırsatı ile ayakkabı tutkunlarına birbirinden farklı hediye alternatiflerini beğeninize sunuluyor.Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.