21 Şubat - 3 Nisan 2013 tarihleri arasında World ile Özdilek Süpermarketleri'nden yapılan toplam 200 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları, Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler ve ticari kredi kartları ile ticari banka kartları dahil değildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 9 Nisan 2013 tarihine kadar kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 21 Nisan 2013'tür. Kazanılan puanlar banka kartlarına 17 Nisan 2013 tarihine kadar yansıtılacaktır. Kampanya katılımı için ÖZDİLEK yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a gönderilmesi gerekmektedir. Banka kartlarının kampanyaya katılmak için SMS göndermelerine gerek bulunmamaktadır. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,50 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL'dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.
 
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.