Bimeks tüm televizyonlarda %20 indirim ve %10 hediye çeki kampanyası 31 Ocak 2013 tarihine kadar geçerlidir.

Bu kampanya 31 Ocak tarihine kadar geçerlidir. Worldcard (6+4) 10 taksit, Maximum Kart’a 10 taksit uygulanır. Diğer ödeme şartlarını mağazalarımızdan öğrenebilirsiniz.
Ayrıca Worldcard ve Maximum Kart’a 12 taksit, 3 ay erteleme imkanı. Hesap kesim tarihinden önce gerçekleştirilen alışverişler Ocak 2013, hesap kesim tarihinden sonra gerçekleştirilen alışverişler Şubat 2013 dönemi ekstrelerinde yer alacaktır. *BankPozitif 36 ay taksit seçeneği Devlet memurları için geçerlidir. TL fiyatlara KDV dahildir. Döviz kurları piyasa koşullarına göre belirlenmektedir. Şirket kredi kartları kampanyaya dahil değildir. Ürün resimleri örnektir ve aksesuarları itibari ile satın aldığınız üründen farklılık gösterebilir. İlanımızda yer alan resim, fiyat ve ürün gibi bilgilerdeki yazım hataları söz konusu olduğunda mağazalarımızdaki bilgi ve fiyatlar geçerli olacaktır. Açılış, doğumgünü ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bimeks kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Her faturada sadece bir adet hediye çeki kullanılır. Bu kampanyadan alacağınız Hediye çeki ile yapacağınız alışverişlerinize tekrar hediye çeki verilmez. Hediye çekleri alışverişinizin ertesi gününde kullanıma açılıp, 31.12.2013 tarihine kadar geçerlidir.
Tüm Televizyonlarda %20 indirim + %10 Hediye çeki


Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.