Kampanyaya katılan Yapı Kredi World üyesi OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 20 Kasım – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 - 10 Ocak 2013 tarihleri arasında bir daha World üyesi OPET istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.


  • Kampanyaya katılmak için kart sahibi, OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160'a, Vakıfbank Worldcard sahipleri ise 6635'e SMS gönderecektir.
  • SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 31 Aralık 2012'dir. Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. 
  • Kazanılan indirimler 19 Ocak 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır.
  •  1 - 10 Ocak 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi OPET istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. 
  • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. 
  • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Otobilim işlemleri, Opet Worldcard'lar, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahil olup, Worldpuan ve Business Club üyesi Worldcard'lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya imkanları geçersiz olacaktır.
  • Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 
Bu sitede yer alan ürünler ve fiyatları bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Ürün fiyatları ve kampanya ile ilgili en doğru bilgi, ilgili firmanın sunduğu bilgilerdir. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman dayanak gösterilemez.